Tesztmérnök Támogató Technikus

Trenkwalder magyarország - Debrecen
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Tesztmérnök támogató technikus
Leírás
Szeretnél egy modern, tiszta munkakörnyezetben, tervezhető munkarendben dolgozni? Akkor jelentkezz autóipari partnercégünk teszt technikus csapatába!
Feladatok
Back-end teszt sorok kialakításában való részvétel
Önálló karbantartási és gépbeállítási feladatok elvégzése a back-end terület berendezésein
5S szabályok betartása a gyártási területen
Tesztmérnökök támogatása a területi ciklusidő csökkentésében
Elvárások
Középfokú műszaki végzettség (mechatronikai, elektronikai területen)
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Autóipari szabványok ismerete (IPC szabvány)
Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
Microsoft Office felhasználói ismeretek
Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)
Amit kínálunk
Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag már a próbaidő alatt is!
Stabil, biztos munkahelyi háttér
Folyamatosan fejlődő technológiák, piacvezető autóipari háttér
Fejlődési lehetőségek, karrier lehetőség
Munkába járás támogatása
Ingyenes céges buszjárat ( Hajdúnánás ,Hajdúhadház ,Téglás, Bocskaikert, Újfehértó, Nyíregyháza)
Munkavégzés helye
Debrecen