Területi Képviselő

Maradványvagyon-hasznosító zrt. - Budapest
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Hagyatékból származó ingatlanok birtokba vétele;
Ingatlanok műszaki állapotfelmérése;
Ingatlan szemlék lebonyolítása;
Közműszolgáltatók beengedése;
Értékesített ingatlanok bemutatása, birtokba adása;
Hagyatéki ingóságok birtokba vétele;
Az adott területen jelentkező egyéb, gondnokolással kapcsolatos feladatok ellátása;
Jelentések, riportok készítése,Középfokú végzettség érettségi megléte alapfeltétel, műszaki végzettség előnyHasonló területen szerzett munkatapasztalatMicrosoft Office programok felhasználói szintű ismerete Word, Excel, OutlookSzemélyiség:
megbízhatóság, önállóság, határozott fellépés;
jó problémamegoldó és együttműködő készség. nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, sok utazás vállalása, aktív munkaképességSaját gépjármű használataBüntetlen előélet és magyar anyanyelvEgyéb:
Beosztott munkatársi pozíció, idegen nyelvtudás nem szükségesfelsőfokú műszaki végzettségtöbb éves releváns munkatapasztalatérintett vármegyék területen lévő lakóhely Munkaidő:
Teljes munkaidő heti 40 óra, kötetlen munkarendbenMunkaviszony időtartama:
Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónapos próbaidővel