Területi Képviselő

Haberkorn kft. - Veszprém Megye
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Cégünk 1 fő területi képviselőt keres :
ZALA, VESZPRÉM megyékben
Az alábbi feladatok ellátására:
Vevőlátogatások tervezése, lebonyolítása, a vevőkkel történő tárgyalás, és annak dokumentálása
A vevői ajánlatkérések feldolgozása, a céghez történő továbbítása
Új vevők felkutatása, szerződés-előkészítés
A vevői ajánlatok nyomon követése
A terület piaci lehetőségeinek felmérése és elemzéseversenyképes jövedelem
13. havi fizetés
Akár 3 havi prémium értékesítési cél elérése esetén
Cégautó, mobiltelefon, notebook saját használatra iskiemelt ipari vállalatokkal nem termelési anyagok értékesítésében szerzett tapasztalat
Legalább középfokú végzettség
Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség
Önállóság, problémamegoldó készség
Office programok kezelése:
Excel, Word, Power Point
B kategóriás jogosítványszerszámok értékesítésben szerzett több éves tapasztalat
Munkavédelmi eszközök értékesítésben való jártasság
Angol vagy német nyelvtudás