Értékesítő / Területi Képviselő

Chef market zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, új vevő szerzés, túraterv elkészítése, naprakész teljesítése, napi riportok készítése, ajánlatok elkészítése, nyomon követése, tárgyalások lebonyolítása, együttműködés a társosztályokkal, ügyféligények, ügyfél elégedettség felmérése, heti/havi forgalmi kimutatások lekérdezése, elemzése, havi és negyedéves forgalmi tervek elérése, adminisztratív feladatok határidőre való elvégzése. Fiatalos, lendületes, jófej csapat, hosszú távú, biztos munkahely, szakmai tapasztalatnak megfelelő divízió választás lehetősége HoReCa, Kis-és nagykerelőrelépési lehetőség, mobiltelefon, laptop, iPad, gépjármű a munkavégzésedhez, rendszeres csapatépítők, rendezvények, ünnepi dolgozói csomagok, ajándékok, kedvezményes fesztivál jegyek, fitness bérlet, kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség, alapfizetés + Jutalékrendszer + negyedéves bónusz. Minimum középfokú végzettség, kereskedelmi szemlélet, logikus gondolkodás mód, határozott kommunikáció, kiváló kapcsolatteremtő, kapcsolatépítő képesség, problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés, „B” kategóriás jogosítvány - vezetési gyakorlattal -, MS Word, Excel ismeret. Legalább 2 éves területi képviselői tapasztalat, felsőfokú végzettség.