Területi Képviselő

Matusz-vad zrt. - Tatabánya
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Termékeink aktív értékesítéseVendéglátó ipari partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartásÚj partnerek felkutatása és megnyeréseTermékbemutatók, áruprezentációk szervezéseA terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítéseA cég hatékony képviseleteSzabad hétvégék, kiszámítható munkaidőVersenyképes, bejelentett jövedelemCéges autó, tablet, mobiltelefonEgy piacvezető, innovatív cég biztonságaÖnálló munkavégzés, változatos munkakörFejlődési lehetőségTöbb éves, vendéglátásban szerzett tapasztalatKomoly szakmai érdeklődés a gasztronómia irántHatározott kommunikáció, kitűnő prezentációs készségDinamikus, aktív és önálló munkavégzésErős értékesítési és értékteremtési beállítottság„B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalatSzakács végzettségTöbb éves séf munkakörben szerzett tapasztalatÉrtékesítési folyamatok ismereteÉrtékesítési tapasztalat