Területi Képviselő – Üzletkötő

Pribofood kft - Székesfehérvár
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Dinamikusan növő székesfehérvári élelmiszer nagykereskedés, mely tejtermékek, húskészítmények, mirelit és egyéb áruk értékesítésével foglalkozik, kiskereskedelmi és gasztronómiai partnerek felé.
Feladatok:
Ügyfelekkel személyes kapcsolat kiépítése a Dunántúli megyékben.
Meglévő ügyfelek túraszerű látogatása, a kapcsolat fenntartás.
Havi tájékoztatás a termékkínálatunkról, ajánlattétel.
Piaci információk gyűjtése és elemzése.
Közreműködés szerződések megkötésében.
Segítség a megrendelések lebonyolításában, együttműködés rendelésfelvevő kollégákkal.
Az árubeszerzési, valamint a raktári logisztikai kollégákkal a folyamatos kapcsolattartás.
Promóciós és marketing aktivitások megvalósítása.
Elvárások:
Legalább középfokú végzettség.
B – kategóriás jogosítvány.
Önálló munkavégzés, ügyfél orientált és ambiciózus személyiség.
Rugalmas, pozitív és nyitott hozzáállás.
Kiváló kommunikációs és prezentációs készség.
Megfelelő problémamegoldó képesség.
Alapvető számítógépes ismeretek.
Előnyt jelent:
Élelmiszer nagykereskedelemben eltöltött szakmai tapasztalat.
Már meglévő kapcsolatrendszer a piacon.
Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem jutalék rendszerrel.
Elérhető havi jövedelem nettó 370.000 – 460.000,-Ft
Határozatlan idejű munkaszerződés, három hónap próbaidővel.
5 napos munkahét.
Cégautó.
Céges telefon, tablet, laptop.
Kedvezményes élelmiszer vásárlás biztosítása.
Jó munkahelyi hangulat.
A jelentkezéseket e-mailben várjuk, fényképes önéletrajz mellékelésével.