Termelésvezető

Alstom hungary kft. - Mátranovák
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

Új munkavállalók toborzása, a nyitott lakatos és hegesztő pozíciók betöltetése a vállalatnálKooperáció a társosztályokkalFelszerelések, segédanyagok és alapanyagok biztosítása az Alstom igényeinek megfelelőenMűszakok tervezése és irányítása termelési tervek alapján, a folyamatok hatékonyságának és gördülékenységének biztosításaA gyártási folyamatok felügyelete az elejétől a végéig, beleértve a munkaerőfelvételt és munkavállalók felügyeletétKészletszintek folyamatos ellenőrzése hogy megfelelő legyen a termelési folyamatok ellátottságaAlkalmazotti létszám szükséges bővítések meghatározása, a termelési célok érdekébenHatározatlan idejű munkalehetőségetVersenyképes jövedelmetSzámos munkabéren kívüli juttatástBejárási támogatástFelelősségteljes, kihívást jelentő munkátFolyamatos tanulási és fejlődési lehetőségeketMagabiztos angol nyelvtudás kommunikációs szinten, írásban és szóbanMűszaki, felsőfokú végzettség előnyReleváns szakmai tapasztalat előnyPrecizitásFlexibilitásCélorientált, agilis hozzáállásÖnálló munkavégzésre való képességVasúti forgóváz gyártási, vagy hasonló acélszerkezeti termék gyártási folyamatának ismerete előnyProjekt menedzsment tapasztalat előnySAP ismeret előnyAlapvető informatikai készségek excel, word, powerpointJó kommunikációs készség