Édesipari Termelésvezető

Gerbeaud gasztronómia kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A több mint 165 éves múlttal rendelkező Gerbeaud cégcsoport a Gerbeaud Kávéház cukrászüzemének és a XXII. kerületben található Termelő üzemének Édesipari termelésvezetőjét keresi.FeladatokA cukrászüzemben és a termelőüzemben történő munkálatok összeszervezése és csapatainak irányítása.A cégcsoport édesipari termékeinek, úgy mint sütemények, pék-, csokoládé és csomagolt termékek gyártásának biztosítása, melyeket kis- és nagykereskedelmi csatornákon értékesítünk.Fejlesztési javaslatok kidolgozása;
a termelési folyamatok optimalizálása, szükséges folyamatok kidolgozása.Termékek előállítási folyamatainak felügyelete, a minőségbiztosítási szabályok betartása mellett.Az elvárt minőségi szint folyamatos biztosítása, a hatékony jövedelmezőség megteremtésével.Napi szintű szoros együttműködés a cégcsoport egységeivel.Részvétel a termelést érintő tulajdonosi döntések előkészítésében.A termelési folyamatokhoz és a minőségbiztosítási rendszerhez kapcsolódó adminisztráció biztosítása.Erőforrások optimalizálása és a csapatainak képviselete.Izgalmas és változatos mindennapok.Meleg étkezés és személyzeti kávé.Céges kedvezmények egységeinkben 45-70% és további partnereinknél.Üdülési kedvezmények.Minden hónapban sokszínű csapatépítési programok, -bulik, közös sport- és családi programok-Őrzött kerékpártároló.Élelmiszeripari felsőfokú végzettség.Termelés vezetése területén szerzett, legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat.Édesipari vagy cukrászati végzettség és tapasztalat előny.Elkötelezett, proaktív személyiség.Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség.Jó szervezőképesség és rugalmasság.Tulajdonosi szemlélet.