Termelésvezető - Feldolgozó Üzem

Vajda real estate kft. - Dunaföldvár
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Az üzemben történő termelőtevékenység folyamatosságához szükséges feltételek biztosítása, ellenőrzéseA teljes üzem területére érvényes rend fenntartásaTechnológia hatékonyság növelés elérése érdekében folyamatos kapcsolattartás a gépbeszállítóvalA termelés megszervezése és végrehajtása, figyelembe véve a határidők betartását, költséghatékonyságot és minőségi követelményeketA munkaidők, a biztonságos munkavégzés szabályainak, a biztonsági és környezetvédelmi előírások betartásának ellenőrzéseÜzemi adminisztráció ellenőrzéseFolyamat- és költség optimalizálás, kapacitás és létszámtervezésGyártási munkafolyamatok elemzéseTermelési hatékonyság folyamatos fejlesztése, selejt norma minimalizálása, költségcsökkentésre irányuló akciók kidolgozása és megvalósításaReklamációkra hozott intézkedések betartásának ellenőrzéseMunkavállalók kiválasztása, fejlesztése, értékelése, motiválásaSzoros együttműködés a társosztályokkal:
logisztika, gyártástervezés, műszaki igazgatóság, minőségbiztosítás, HRTámogatás a vállalat stratégiai koncepciójának kidolgozásában és aktív közreműködés a megvalósításában versenyképes fizetés,cafeteria juttatás,étkezési hozzájárulás,2 havonta vállalati termékcsomag higiéniai termékeinkből ,szakmai fejlődési lehetőség, támogató management,szakmai vállalati tréningek,céges mobiltelefon, laptop,évvégi jutalomFelsőfokú végzettségTárgyalóképes aktív angol nyelvtudásLegalább 5 éves termelésben szerzett vezetői tapasztalatVállalatirányítási rendszer / folyamatok ismerete pl. SAP, IFSErős analitikus készségTerhelhető, felelősségvállaló, gyorsan reagáló, konfliktusmegoldó attitűdHatározott, döntésképes személyiségJó kommunikációs készségMűszaki végzettségNémet nyelvtudás