Termelési Igazgató

Easyhiring services kft. - Kaposvár
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Operation Manager
Elkészíti és biztosítja a költség- és ütemtervek tartását, valamint az elvárt teljesítményt.
Felelős a napi műveletekért, és a gyártási funkciók hosszabb távú tervezéséért.
Fejleszti a működéssel kapcsolatos terveket, költségvetéseket, valamint irányelveket és eljárásokat.
Felállítja és tisztázza a közvetlen és mátrixos beosztottakkal kapcsolatos követelményeket és elvárásokat az üzleti stratégiai irány alapján.
Növeli a munkavállalók elkötelezettségét egy megfelelő kommunikációs stratégián keresztül, különös tekintettel az elismerésre.
Közvetlen kapcsolatot épít ki a vevőkkel.
Aktívan részt vesz a különféle EHS folyamatokban
Figyelemmel kíséri a munkavállalók teljesítményét, elvégzi a közvetlen beosztottjai teljesítményértékelését
Együttműködik a HR részleggel a munkaerő megtervezésében, és a kiválasztási folyamatban.
Felelős a vállalat Minőségpolitikájában és Környezetpolitikájában meghatározott iránymutatók szerinti munkavégzésért.
Munkavégzés helye
Békéscsaba