Garanciális Vezető Dunaújváros Vagy Budaörs

Grabarics kft. - Fejér Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A Garanciális csapat mindennapjait vezeti, szervezi, irányítja és felügyeli. Feladatok:
Kezeli a projektre érkező garanciális bejelentéseket azok lezárásáigirányítja és szervezi a garanciális munkatársak munkáját és értékeli őketellenőrzi a garanciális munkák szakszerűségét, minőségét, szakmai segítséget nyújt a garanciális művezetőnek vagy az alvállalkozó megbízott vezetőjénekképviseli a céget az időszakos garanciális bejárásokonkapcsolatot tart a projekt beruházójával és üzemeltetőjévela garanciális időszak lezárásakor gondoskodik a szükséges dokumentumok beszerzésérőlrendszeres – heti – garanciális értekezletet tarta termelési osztály felé visszacsatolásokat ad a garanciális feladatokróloktatásokat tart a termelési osztálynak a garanciális tapasztalatokrólA közvetlen felettese a Termelési igazgató lesz.MUNKAVÉGZÉS HELYE:
2400 Dunaújváros, Papírgyári út 30/D. vagy választhatóan a 2040 Budaörs, Szabadság út 117. szám alatt, valamint országosan változó munkavégzési helyeken, projektjeink helyszínein.MUNKAIDŐ:
Hétfőtől csütörtökig 07.00-től 16.30-ig, pénteken 14.00 óráig.Bruttó 1,4 M Ft – 1,6 M Ft havi fizetési sáv, évenkénti bérfelülvizsgálat 12 ledolgozott hónaptólbónusz lehetősége:
13. havi fizetés vagy célprémium megegyezés szerint300.000 Ft/év értékű egészségbiztosítási csomag a próbaidőt követőencéges gépjármű belső szabályzatunk szerinti használata próbaidő után, addig teljes költségtérítés NAV normák szerintnotebook és telefonminőségi munkavédelmi felszerelés a projektlátogatáshozmodern munkakörnyezetpénteken 14.00 óráig tartó munkaidőévenként +1 extra szabadnapa beilleszkedést segítő alap- illetve posztra képzési program;
belső képzésekközösségépítő programokkiszámítható jövő, biztos háttérépítőmérnöki vagy építészmérnöki diploma;
specializáció:
szerkezetépítő mérnök ágazaton magasépítésiminimum 10 év generálkivitelezési magasépítésben szerzett jártasság, vagy lakóingatlanok garanciális ügyeinek intézésében eltöltött 3 évgaranciális jogszabályok ismereteszabványok, irányelvek készségszintű ismereteExcel magabiztos felhasználói szintű ismereteMs Projekt használatában való jártasságB kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóságműszaki ellenőri jogosultság ME-ÉFMV jogosultság MV-Éangol nyelv középszintű, magabiztos társalgási szintű ismereteSZÜKSÉGES KOMPETENCIÁK:
Vezetői jellemvonásokkiváló kommunikáció írásban és szóban egyarántmagas szintű meggyőző képességhatározott, egyben kifogástalan, diplomatikus fellépésmagas szintű szervezőkészségmegbízható, önálló munkavégzés magas fokú szabálykövetéssel