Termelési Igazgató

Int-solution üzleti tanácsadó kft. - Heves Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Magyarország legdinamikusabban fejlődő, presztízsberuházásairól méltán ismert építőipari holding hevesi üzemébe keresünk munkatársat
Termelési igazgató
pozícióba.
Az alábbi feladatokra számíthatsz a munkakör betöltése kapcsán:

A vasbeton termelésének teljes felügyelete, kontrollja, fejlesztése, vezetése, azaz
A betongyártás, a vasbeton termék előregyártás, a betonacél gyártórészleg, a dekorbeton üzletág, a beszerzés/raktározás, valamint az anyagmozgatás/szállítás részlegek költséghatékony működtetése
A termelési tevékenység operatív irányítása és felügyelete
A szakterületi vezetők irányítása
Termelési problémák megoldásában való részvétel
Termelési folyamatok fejlesztése és a hatékonyság növelése
A hatékony termeléshez szükséges erőforrások biztosítása
Fejlesztési projektek, új technológiák bevezetésének támogatása
Üzleti célok teljesítése, üzleti eredményeinek növelése
Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:
Építőmérnök végzettség (szerkezetépítő ágazaton magasépítési specializációval)
Minimum 10 éves tapasztalat vasbeton előregyártásban
Legalább 3 év vezetői poszton eltöltött idő
Angol nyelv középszintű ismerete
Vasbeton szerkezeteket építésében szerzett tapasztalat és ez irányú magas szintű műszaki ismeretek megléte
A szakmai feladatok mellett, szívesen foglalkozik szervezetfejlesztéssel a szervezetben zajló folyamatok hatékonyságának növelésével
Ambiciózus személyiség
Magas fokú koordinációs készség
Ms Projekt használatában való jártasság
Előny:

Üzemvezető, műszaki igazgató, termelési igazgató munkakörben szerzett jártasság
Építőmérnök diploma mellett közgazdasági, folyamatmérnöki végzettség, vagy betontechnológiai jártasság
Amiért érdemes jelentkezned a pozícióra:

Magas szintű szakmai vezetés, remek szakembergárda, jó piaci kapcsolatok
Stabil, megbízható vállalati háttér, kiváló referenciák országszerte
Jól megalapozott folyamatokkal, pontosan megfogalmazott szabályokkal támogatott terület irányítása nagyfokú szellemi szabadsággal
Színvonalas munkakörnyezet, igényes, belvárosi iroda, legmodernebb technikai eszközök a munkavégzéshez
Fejlődési lehetőségek, tréningek, szakmai képzések
Legmagasabb fokú szervezeti elkötelezettség a minőség és biztonság iránt
Hosszútávú munka- és szakmai fejlődési lehetőség
Korrekt bér és prémium
Céges autó
EÜ-i csomag

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám:
XVI-M-001/3777-2/2013