Telefonos Ügyfélszolgálati Munkatárs

Optesz opus energetikai támogató zártkörűen működő részvénytársaság - Miskolc
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

OPUS TITÁSZ Zrt. és OPUS TIGÁZ Zrt. kapcsán érkező ügyfélmegkeresések fogadása és feldolgozása telefonon és írásban. Munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása SAP rendszerben. Mennyiségi és minőségi elvárásoknak való megfelelés. Szakmai tudás naprakészen tartása, új ismeretek, változások elsajátításával. Együttműködés munkatársaival/vezetőivel/társszervezetekkel/külső partnerekkel. Munkaköréhez kapcsolódó rendszerek, törvények, szabályozások összefüggéseinek átfogó ismerete, alkalmazása. Versenyképes juttatási csomagÁramdíj kedvezmény 3 hónapos munkaviszonyt követőenKiemelkedő premizálási rendszerEgyénre szabható éves cafeteria keretÜdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkelFolyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetbenKözépfokú végzettségTelefonos ügyfélszolgálati munkakörben szerzett releváns 1-3 év tapasztalatWINDOWS és MS Office ismeretProblémamegoldó készségÜgyfélorientáltság SAP ügyfélkezelési modul használatában szerzett tapasztalat