Telefonos Ügyfélszolgálati Munkatárs Contact Center Ügyintéző

Uniqa biztosító zártkörűen működő részvénytársaság - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Bejövő hívásokat fogadsz, e-maileket válaszolsz meg, kapcsolatot tartasz ügyfeleinkkel;
Tájékoztatsz, segítesz és megoldásokat nyújtasz a felmerülő kérdésekkel kapcsolatban;
Hívásaidat pontosanadminisztrálod belső rendszereinkben.Mert stabil, biztos nagyvállalati hátteret és határozatlan idejű munkaszerződést biztosítunk;
Kiszámítható juttatásokat nyújtunk:
versenyképes, havi fix alapbért, cafeteriát SZÉP kártyára, távolsági közlekedés térítését 100%-ban, illetve csoportos élet és balesetbiztosítást;
továbbá a próbaidő sikeres teljesítését követően egészségbiztosítást.
Törekszünk a munka-magánélet egyensúlyára:
jól szervezzük a munkát, a betanulást követően 60%-os home office lehetőséget biztosítunk számodra a betanulás ideje alatt viszont 100%-os irodai jelenlét szükséges;
Nagy energiát fordítunk fejlesztésedre is:
az első naptól kezdve mentor rendszerben történő alapos betanítással és rendszeres további szakmai oktatásokkal támogatunk;
Igényes munkakörnyezetet biztosítunk a Biztosító XIII. kerületi, modern székházában;
Jó hangulatú, támogató csapat része lehetsz, akikre mindig számíthatsz;
Márt nálunk akár azonnal tudsz is kezdeni.Jó kommunikációs képességgel rendelkezel, talpraesett vagy, könnyen megtalálod a közös hangot az emberekkel és szívesen segítesz ügyfeleknek;
Csapatjátékos vagy,szeretsz együttműködni a kollégákkal, precízen dolgozol és követed a szabályokat;
Magabiztosan kezeled a digitális eszközöket, alkalmazásokat és platformokat;
Telefonos ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel;
Min. középfokú végzettséggel rendelkezel.Ismered a biztosítási termékeket vagy ha angol nyelvtudással rendelkezel.