Telefonos Ügyfélszolgálati Munkatárs - Szeged

Medicover egészségközpont zrt. - Szeged
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelek tájékoztatása a szolgáltatásokkal kapcsolatosanTelefonos kapcsolattartás az új és meglévő Medicover szerződött partnerekkelAz ügyfelektől érkező kérdések/kérések megválaszolása, időpontok foglalásaÜgyfélkérések egyeztetése a társosztályokkalPácienskezeléssel járó adminisztráció pontos vezetéseFelelősségteljes, kihívásokkal teli munkát egy dinamikusan fejlődő vállalatnálFejlődési lehetőségetMedicover biztosítási csomagotÜgyfélkapcsolat tartásban szerzett 1-2 éves tapasztalatotKözépfokú végzettségetFelhasználói szintű számítástechnikai ismereteketExcel program magabiztos használatátKiváló kommunikációs és szervező készségetÜgyfélközpontú gondolkodástKonfliktuskezelési készségetErős társalgási szintű angol nyelvtudást szóban és írásban, külföldi páciensekkel történő kommunikációhoz