Telefonos Ügyfélszolgálati Munkatárs

Cib bank zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Tájékoztatás, információnyújtás.Megbízások, tranzakciók befogadása, rögzítése.Termékek és szolgáltatások értékesítése bejövő hívások folyamán.Panaszkezelés telefonon és e-mailen.Hívásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.Ha gyakorlottan kezeled a magyar ügyfeleket, angol hívások fogadása.A folyamatos ügyfélkiszolgálás biztosítása érdekében hétvégi és éjszakai műszak vállalása havi 2-3 alkalommal.Egy nemzetközi bankcsoport magyar leányánál biztos munkahelyed lesz.A munkatársaiddal minden problémára megoldást találtok majd, hiszen a támogató közösség nálunk alap.Számunkra fontos a szakmai fejlődésed, ezért széleskörű képzés palettát nyújtunk minden munkavállalónak.Online és személyes programokkal színesítjük a hétköznapokat.Egy igazán baráti légkörű csapat tagja lehetsz, ahol a teljes HomeOffice ellenére is van lehetőséged személyes kapcsolataid építésére.A betanulás 2 hónap az Újpest központi irodánkban zajlik, majd szakmai tudáshoz mérten akár a teljes otthoni munkavégzést is választhatod.Mentorok segítik a folyamatos szakmai fejlődésed, mely elősegíti, hogy karriert tudj építeni akár bankon belül, más munkakörökben is.Kiemelt alapbér és teljesítmény alapú bónusz vár.Több műszakos munkavégzésre kell számítanod váltakozó műszakokkal pl. egyik nap délelőttös lennél, a rákövetkezőn pedig délutános, így két műszak között eltelik több, mint egy nap. Jelentkezési határidő:
2024 május 15. Csatlakozz a júniusban induló csoportunkhoz!Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel és magabiztos fellépéssel rendelkezel.Monotónia és stressztűrés nem okoz problémát.Rugalmas és ügyfélközpontú személy vagy.Nyitott vagy a fejlődésre, tanulásra.Legalább középfokú végzettséged van.Nem okoz gondot otthoni munkavégzésed során, hogy koncentráltan kell dolgozni.Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel.Van már banki/pénügyi tapasztalatod.Rendelkezel telefonos ügyfélszolgálati gyakorlattal.Jártas vagy a panaszkezelésben.