Szervizes Munkatárs

Foxpost zrt. - Maglód
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Gépek és berendezések telepítése, üzembe helyezése országosana meglévő csomagautomaták karbantartása és javítása az ütemezett karbantartási terveknek megfelelőenmegelőző karbantartási munkák ellenőrzése, fejlesztésehavi bruttó bér:
550.000-580.000 Ft/hópróbaidő után cafeteria:
nettó 30 000 Ft/hó SZÉP kártyaAYCM tagság önfinanszírozásmegbízható és hosszútávú munkalehetőségtámogató és barátságos csapatkihívásokkal teli feladatokfejlődési és szakmai képzési lehetőségekminimum alapfokú villamossági végzettségműszaki végzettséginformatikai alapismeretek Microsoft MS Office, PC perifériák ismeretefelelősségvállaláshatékony kommunikáció1-3 éves szervizes tapasztalatkiemelkedő problémamegoldó készség"
B"
kategóriás jogosítványvillamossági – műszaki területen szerzett munkatapasztalatinformatikai végzettségmagabiztos, energikus fellépés