Kijáró Szervizes Munkatárs

Clearwater kft. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Partnereink napi bejelentései alapján a kihelyezett vízautomaták külső helyszínen történő javítása, szervizelése, tisztítása. Hálózatra szerelhető vízszűrő berendezéseink POU telepítése, javítása. A telephelyen működő szerviz osztály munkájának segítése, vízautomaták szervizben történő javítása, tisztítása. Partnereink megrendelései alapján a ClearWater termékeinek és berendezéseinek kiszállítása, vízautomaták beüzemelése, visszaszállítása. Készpénzes számlás partnerektől készpénz átvétele, annak elszámolása. Szállításhoz – szervizeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok precíz elvégzése. Ügyfelek részére a szükséges tájékoztatások megadása a vízautomaták működtetésével kapcsolatosan felmerülő kérdésekre, illetve egyéb kérdések továbbítása a Vevőszolgálat felé. Biztos jövedelem alapbér + jutalékos rendszerCafeteria már a próbaidő alatt isCéges telefonKiszámítható, hétfőtől-péntekig történő munkavégzésSzabad hétvége és ünnepnapStabil munkahelyi háttér, hosszú távú munkalehetőségBejelentett, határozatlan idejű munkaviszonyJelentős dolgozói vásárlási kedvezményAzonnali munkakezdésKözépfokú iskolai végzettség„B” kategóriás vezetői engedélyGépszerelésben, szervizelésben szerzett tapasztalatÖnálló, és a tevékenységét felelősséggel ellátó munkavégzésJó fizikai erőnlétMunkavégzés helyéhez közeli lakóhelyVízhálózat szerelési gyakorlat, végzettség