Műhelyvezető Helyettes

Airtech kft. - Győr-Moson-Sopron Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az első 1 - 2 évben:
Kompresszorok szervizelése és karbantartása.Munkavégzés:
telephelyünkön és a partnereinknél.A partnerek, munkafolyamatok, műhely-vezetői feladatok fokozatos megismerése.1 - 2 évet követően a betanulás ütemétől függően a műhely-vezetői feladatok átvétele:
A szerviztechnikusok munkájának támogatása, felügyelete.A felújítási munkálatok végrehajtása, ellenőrzése.A műhely-berendezések és célszerszámok nyilvántartása, állapotuk ellenőrzése, karbantartása.A szerviz autók felszereltségének, állapotánakellenőrzése.A karbantartói készletek kezelése, ellenőrzése.Termékfejlesztések nyomon követése, ismeretek fejlesztése.Az új munkatársunknak az ipari légkompresszorokkal kapcsolatos ismereteinket műhelymunka, "
Terepmunka"
és digitális oktatóanyag keretein belül átadjuk, de a hasonló területen karbantartói, szervizes szerzett átfogó tapasztalat nélkülözhetetlen!A mai elvárásoknak megfelelő kezdő fizetést kínálunk. A munkakör bővülésével és a fejlődés ütemével arányosan további bérfejlesztést adunk.Ágfalvi telephelyünkre keresünk kollégát:
Autószerelői / gépszerelői / mezőgazdasági gépszerelői tapasztalat, vagy ilyen irányú végzettség.Szerszámismeret és magabiztos szerszámhasználat TMK feladatok átfogó, gyakorlati ismerete.Önálló, precíz munkavégzés.Jó kommunikációs készség.Problémamegoldó képesség.„B” kategóriás jogosítvány.Villamossági ismeretek.Egyetemes eszterga gyakorlati ismerete.Több munkaterületen szerzett, átfogó ismeret.Targoncavezetői engedély.