Szerszámkészítő Lakatos

Hübner-h kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Extruziós szerszámok készítése rajzok és skiccek alapján, mintaellenőrzésre / bemintázásra alkalmas extrudált gumiprofilok készítéséhez.Oszlopos fúrógép és más fémmegmunkáló gépek kezelése, forgácsolás, marás, reszelés, hegesztés lánggal CO, forrasztás.Extruziós és fröccsöntő szerszámok javítása, optimalizálása.Gumifeldolgozó-gépek kezelése:
extruder, befecskendező présgép.Önálló munkavégzés utasítások, rajzok és skiccek alapján.Minőségi szabványok és határidők betartása.Hosszútávú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnálJó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapatSzéleskörű juttatási rendszerSZÉP-kártya,Havi prémium, 13.Havi fizetésSaját buszjárat számos településről,Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,Beiskolázási támogatás.Szerszámkészítő lakatos vagy lakatos végzettség.Gyakorlati szakmai tapasztalat, jó kézügyesség és improvizációs készség.Biztos rajzolvasás és mérőműszerek precíz használata.Elkötelezettség, csapatszellem és 3 műszakos munkarend vállalása.Szikraforgácsoló NC-vezérlés kezelése, programozása, valamint rajzprogramok AutoCad, Catia és Inventor gyakorlati ismerete.Gyalogkíséretű emelőgép-jogosítvány és -gyakorlat.