Szerelő

Agrolánc kft. - Fót
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Cégünk tevékenysége mezőgazdasági és kommunális gépek traktorok, nagy fűnyírók, seprűgépek és munkaeszközeik értékesítése és szervizelése.A szervizben felmerül a gépek beüzemelésének, alapgép és munkaeszköz összeállításának feladata, üzemórás karbantartások elvégzése, kisebb javítási munkák és összetettebb, nagyobb javítási munkák elvégzése. Ez utóbbi komplex javítások hibafeltárásánál és a javítások elvégzésénél számítunk a Te munkádra, mechanikus szerelési tudásodra, hidraulika rendszerek javításában való jártasságodra. Versenyképes, korrekt fizetést a minőségi munkádért cserébe. Változatos munkát egy új szerelőcsarnokban. Ha jól teljesítesz és precízen dolgozol, akkor egy biztos, hosszú távú állást. A hét négy napján 6:
30-as kezdéssel, félórás ebédidővel 8:
30 perces munkaidőt, pénteken pedig 6:
30-as kezdéssel délután 13:
30-as munka befejezést.Védőfelszerelést, munkaruhát. Fiatalos szakembergárdát és családias légkört. A leírt feladatról látható, hogy elsősorban autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő vagy gépész technikusi végzettséggel rendelkezőket keresünk, és jó, ha néhány év tapasztalat van a hátad mögött. Örülünk, ha – hozzánk hasonlóan – szereted a műszaki kihívásokat, és jól oldod meg az összetettebb műszaki problémákat.Előnyt jelent a számunkra, ha tudsz angolul, annyira, hogy a szerelési útmutatókban eligazodj vagy egyszer-egyszer beszélj külföldi technikussal. Előny továbbá, ha van targoncakezelői engedélyed, hegesztői tapasztalatod vagy jártas vagy az elektronikában.

Jelentkezzen most a következőre:
Szerelő