Autóvillamossági Szerelő

Autodigit service kft. - Pest Megye
30+ napja (15/05/2024)

munkaköri leírás

Mercedes márkához tartozó személygépjárművek javításaGépjármű-diagnosztika Star diagnosztikával, hibamegállapításElektronikák illesztése, tanítása, kódolásaVillamossági problémák feltárása, javításaGépjárművek műszaki vizsgára való felkészítéseTermelésvezető utasításainak követéseSaját munkaterület rendjének megóvása és fenntartásaVersenyképes juttatási csomag kimagasló a piacon megszokott átlaghoz képestAlapbéren felüli prémium juttatásÉv végi bónuszSzakmai fejlődési lehetőség, karrier programMagasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények, fűtött csarnokStabil munkahely, egy műszakos - csak hétköznap - munkarendAzonnali kezdésMunkavégzés helye:
Szigetszentmiklós M0 Ipari park. Parkoló helyet biztosítunk. Tömegközlekedéssel kék és sárga busz megállója 300 méteren belül.Autóvillamossági szerelő vagy ennél magasabb végzettségJavítási tapasztalat„B” kategóriás jogosítványPrecíz, igényes munkavégzésJó problémafelismerő és – megoldó képességFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretFelelősségvállalás, önállóságLojalitás, megbízhatóságMercedes-Benz személygépjárművek szervizelésében szerzett tapasztalatStar-Xentry program magasfokú ismerete