Vízvezeték Szerelő

Fővárosi önkormányzat kamaraerdei úti idősek otthona - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona Vízvezeték szerelő munkakörbe keres munkatársat.Főbb feladatok, elvárások:
A telephelyeken felmerülő problémák elhárítása- a csöpögő csaptól egészen a kilincscseréig és duguláselhárításig, valamint az egyéb javítási munkák.Esetenként anyagmozgatás.Preventív karbantartás.Egyéb üzemeltetési feladatok ellátása.Bérigény megegyezés szerint melyre irányadók a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, melyet a munkáltató pótlékokkal egészít ki szociális ágazati pótlék, munkahelyi egyéb pótlékokbejelentett munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség,cafetéria brutto 200.000 Ft/év,utazási költségtérítés vidéki munkavállalóink részére,kedvezményes meleg étkezés,munkaruha,stabil munkahely,jó hangulatú csapat.Pályakezdők jelentkezését is szeretettel várjuk!Szakirányú végzettség szakmunkás képző vagy szakközépiskola, OKJ.