Szállodai Recepciós

Soho hotel kft. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

- Vendégek érkeztetése, utaztatása, tájékoztatása és udvarias kiszolgálása- Foglalások kezelése- Szállodai szoftver, számlázó program napi szintű használata természetesen betanítás után- Fizettetés, számlák kiállítása- Kooperáció a hotel többi részlegével- Telefonok, e-mailek folyamatos kezelése- Az üzemelés során felmerülő problémák kezelése, azok továbbítása az illetékes részleg felé Housekeeping, Maintenance, - Program-, transzfer- és jegyértékesítésTeljes MunkaidőVersenyképes fizetésDinamikus csapatSzemélyzeti étkezés
- Erős, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Nyitott, barátságos, vendég orientált személyiség
- Pontos, lelkes munkavégzés
- Szakmai tapasztalat
- Hostware ismerete
- Plusz idegen nyelv ismerete
- B2 kategóriás jogosítvány