Szállodai Recepciós

New travel kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A Noble Boutique Hotel**** nappalos szállodai recepcióst keres hosszú távra, augusztusi kezdéssel.Szállodánk 17 szobával várja vendégeit Budapest belvárosában, közel az Astoriához.Munkaidő 2 műszakban:
9:
00 -15:
00 és 15:
00 - 21:
00Heti minimum 5 műszak vállalása hétvégét is beleértve, beosztás szerinti munkavégzésHavi 1 teljes szabad hétvége garantáltFeladatok:
- Vendégek érkeztetése, utaztatása, egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése- Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás- Vendégek színvonalas kiszolgálása- Programok ismeretetése, értékesítése vendégek részére és igény szerint azok megszervezése- Vendégpanaszok gyors és hatékony kezelése- Vendégek kiszolgálása bárból- Bejelentett munkahely, versenyképes fizetés- Vadonatúj szálloda, fiatalos és modern bevárosi munkakörrnyezet- Munkaruha- Rugalmas, megbeszélés szerinti munkabeosztás- Jutalék értékesítési lehetőség-Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban alapfokú nyelvtudás nem lesz elegendő- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek- Vendégorientáltság- Gondos, precíz munkavégzés- Ápolt, igényes megjelenésHasonló munkakörben, szállodai recepción szerzett tapasztalat előnyt jelent.