Szállodai Recepciós Éjszakás Műszak

Stag hotels hungary kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Vendégek be- és kijelentkeztetése, fizettetése, magas színvonalú és teljes körű kiszolgálásaFelmerülő vendégpanaszok és problémák kezeléseÉjszaki zárás futtatása és kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátásaAdminisztrációs teendők precíz elvégzéseAz üzemeltetés során felmerülő problémák továbbítása az illetékes részleg feléAktív részvétel annak elérésében, hogy vendégeink elégedetten távozzanak nyaralásuk vagy üzleti útjuk végén.Biztos munkahelyet kínálunk teljes munkaidős bejelentéssel, hangulatos és dizájnos munkakörnyezetben.Ezen felül:
Munkanapjaidon térítésmentes reggelivel és egy főétkezéssel várunk a kantinbanKedvezményes dolgozói áron foglalhatsz szobát a szállodaláncon belül külföldön, és belföldi partnerszállodáinkbanMunkába járáshoz vásárolt bérleted megtérítjük Budapesten belül és kívül isFizetett szabadnapjaidra extra szabadságpénzt utalunk a belépést követő évtőlAz első teljes évtől kezdve teljesítmény szerint év végi jutalomban részesülhetszEgy olyan kollégával, akivendégorientált, pozitív és segítőkészpro-aktív és megoldásfókuszúrendszerben gondolkodiknyitott a tanulásraaktív angol nyelvtudással rendelkezikkiemelkedően kommunikálszeret csapatban dolgozni, de képes önálló munkavégzésreszeret és tud éjszaka dolgozniElőnyt jelent:
Szakirányú végzetességha felhasználói szinten ismered az Opera szoftvert.Ha szállodai recepciós vagy hasonló turisztikai, vendégkapcsolati munkakörben tapasztalattal rendelkezel akár szakmai gyakorlat