Szállodai Recepciós

Bohem art hotel kft. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Kollégánkat részmunkaidős foglalkoztatásra keressük havi 7-9 munkanap megállapodás szerint, 12 órás munkarendbenVáltott műszakban történő munkavégzés nappal és éjszakaA hotel vendégeinek barátságos kiszolgálása, kérések teljesítése az érkezéstől a kijelentkezésig. Programok, szolgáltatások ismertetése és szervezéseKapcsolattartás a szálloda más részlegeivelKategóriájának élmezőnyébe tartozó szállodai környezetFiatalos, bohém légkörSzakmai fejlődés, teljeskörű betanítás, támogató vezetőségVersenyképes bérezésRugalmas beosztásStabil háttér, hosszú távú munkalehetőségMagabiztos angol nyelvtudásNyitott, barátságos, vendégorientált személyiségPontos, felelősségteljes munkavégzésSzakma iránti elkötelezettségSzállodai recepciós tapasztalat de fiatalos pályakezdők jelentkezését is várjukTovábbi nyelvek ismerete