Szállodai Recepciós

Vasúti alkalmazottak rudolf segélyegyesülete - Mosonmagyaróvári Járás
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Szállodai recepciós
Szállodai recepciós állás RUDOLF HOTEL*** - Hajdúszoboszló
Budapesti egyesületünk nyelvtudással rendelkező recepciós munkatársakat keres 50 szobás hajdúszoboszlói szállodájába
Feladatok:
Vendégek érkeztetése, utaztatása, egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás
Vendégek színvonalas kiszolgálása
Programok ismertetése, értékesítése vendégek részére és igény esetén azok szervezése
Vendégpanaszok gyors és hatékony kezelése
Elvárások:
Legalább középfokú végzettség, magabiztos nyelvtudás
Szállodai recepciós tapasztalat
Vendégközpontú szemlélet
Precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
Kifogástalan megjelenés
Csapatjátékos személyiség, rugalmasság, feddhetetlen előélet
MS Office programok felhasználó szintű ismerete
Előnyök:
Hostware program ismerete
Amit kínálunk:
Kiszámítható, hosszútávú munkalehetőség, teljes munkaidős bejelentéssel
Megfelelő bérezés
Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában
Ingyenes parkolás a szálloda őrzött parkolójában
Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
Összetartó, szakmailag felkészült, lendületes csapat
Fényképes önéletrajz