Esti Szállodai Recepciós

Dr farkas lászló péter ev. - Szeged
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Munkatársat keresünkEsti Szállodai recepcióspozícióba.Szeged Belvárosának frekventált részén elhelyezkedő 4*-os, 16 szobás panziónk, 2013 óta fogad vendégeket, magas színvonalon, igényes, modern környezetben. Családias hangulatú szálláshelyünk, igen kedvelt a városunkba látogató belföldi és külföldi turisták körében, aholelőzékeny, udvarias személyzettel, magas színvonalú 4* -os szobákban pihenhetnek vendégeink. Tapasztalt csapatunkat bővítve szeretnénk színvonalas szolgáltatásainkat fenntartani, és továbbfejleszteni. Ha szeret kellemes légkörben, barátságos kollégákkal együtt dolgozni, akkor várjuk jelentkezését!Főbb feladatok, munkák:
- vendégekkel való kommunikáció- számlázás, vendégek fizettetése- telefonos, e-mailes érdeklődések kezelése- foglalások felvitele, visszaigazolások, ajánlatok küldése- egyéb adminisztrációs feladatok- szállodai portálok kezelése- kávék és italok elkészítése, felszolgálása, kiszámlázása- recepció és étkező takarításaÁllás, munka területei:
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munkaRecepciósVendéglátás, Hotel, IdegenforgalomSzállodai recepciósSzükséges tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalatSzükséges végzettség:
KözépiskolaSzükséges nyelvtudás:
Angol Középfok/kommunikációképes szintFoglalkoztatás jellege:
Rész munkaidőHavi nettó fizetési keret:
100.000 FtMunkavégzés ideje:
19.00-23.00.IgMunkavégzés helye:
6725 Szeged, Petőfi Sándor sugárútJelentkezés módja:
Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, úgy jelentkezését fényképes önéletrajzzal együtt, küldje el részünkre.Amit kínálunk:
-versenyképes fizetés- fiatalos csapat- rugalmas beosztás- részmunkaidő Napi 5 óra, heti 3-4 napAz álláshoz tartozó elvárások:
- angol nyelv magabiztos ismerete és használata- jó kommunikációs képesség- ápolt és igényes megjelenés- kedves, mosolygós személyiség- precíz és alapos munkavégzés- határozott fellépés, vendégcentrikus és udvarias magatartás, magasfokú türelem és stressztűrő képesség- önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés- felhasználói szintű számítógépes ismeretek word, excelAz állás betöltéséhez előnyt jelent:
- szállodában szerzett recepciós tapasztalat- Hostware / Hotelgram program ismerete- német, szerb vagy román nyelvtudás