Szállásos Munkalehetőség

Trenkwalder kft - Szombathely
új ajánlat (04/07/2024)

munkaköri leírás

Betanítás alapján a legyártott egységek összeszerelése.
Hiba, eltérés esetén az eljárási utasítások mentén a szükséges intézkedések elvégzése.
Munkadarabok, szerszámok, készülékek használata a munkautasítások alapján.
Különböző típusú alkatrészek rendezési feladata.
Nyersanyagok és késztermékek szükség szerinti válogatása.
A munka-, tűzvédelmi- és biztonságtechnikai előírások betartása.
Munkahelyi rend és tisztaság fenntartásában való aktív együttműködés és felelősségvállalás.
Elvárások / Requirements
Minimum 8 általános iskolai végzettség
Alapszintű számítógépkezelői ismeret
Önálló munkavégzés képessége, precizitás
3 műszakos munkarend vállalása
Havi 2 túlóra vállalása
Többműszakos gyári tapasztalat előny!
Amit nyújtunk / Benefits
Kiemelkedő alapbér és 13. havi fizetés
Hosszútávú munkalehetőség
Modern munkakörnyezet
Cafeteria 37.500 Ft/hó
Műszak- és túlórapótlék
Havi bónusz (jelenléti, teljesítmény, lojalitás)
Céges buszjárat
Ingyenes munkásszállás
Bővebb információ a jelentkezésről:
a +36/20-235-3310-es vagy +36/94-508-563 telefonszámokon!
A szakmai önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!