Szállásos Munkalehetőség

Trenkwalder - Szombathely
új ajánlat (04/07/2024)

munkaköri leírás

Szállásos munkalehetőség Szombathelyen!
Leírás
Kezd a 2024-es évet új munkahelyen! Gyere és csatlakozz az iparág legkiemelkedőbb vállalatához! Jelentkezz most SZOMBATHELYI partnercégünkhöz! Kiemelkedő bérezéssel keresünk GÉPKEZELŐ KISEGÍTŐ vagy SZERELŐ munkatársakat 3 MŰSZAKOS munkarendben. Ha jelentkezel hozzánk az alábbiakban részesülhetsz az alapbéren felül:
13. havi fizetés cafeteria 37.500.-Ft/hó jelenléti bónusz, teljesítménybónusz, lojalitás bónusz ingyenes munkásszállás túlóralehetőség Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal! Az önéletrajzot a [emailprotected] e-mail címre várjuk! Szállásos munkalehetőség Szombathelyen! Feladatok Betanítás alapján a legyártott egységek összeszerelése. Hiba, eltérés esetén az eljárási utasítások mentén a szükséges intézkedések elvégzése. Munkadarabok, szerszámok, készülékek használata a munkautasítások alapján. Különböző típusú alkatrészek rendezési feladata. Nyersanyagok és késztermékek szükség szerinti válogatása. A munka-, tűzvédelmi- és biztonságtechnikai előírások betartása. Munkahelyi rend és tisztaság fenntartásában való aktív együttműködés és felelősségvállalás. Elvárások Minimum 8 általános iskolai végzettség Alapszintű számítógépkezelői ismeret Önálló munkavégzés képessége, precizitás 3 műszakos munkarend vállalása Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal! Amit kínálunk Kiemelkedő alapbér Hosszútávú munkalehetőség Modern munkakörnyezet Cafeteria Műszak- és túlórapótlék Havi bónusz Céges buszjárat Bővebb információ a jelentkezésről:
a +36/20-235-3310-es vagy +36/94-508-563 telefonszámokon! Az önéletrajzot a [emailprotected] e-mail címre várjuk!
Egyéb információk
+36 94 508 563
Telefon
Munkavégzés helye
Szombathely