Összeszerelő, Gépkezelő Operátor

Trenkwalder - Szombathely
új ajánlat (04/07/2024)

munkaköri leírás

Szerelő munkalehetőség Szombathelyen
Leírás
Szállásos munka!
Szombathelyi cégcsoportunkhoz keresünk magas kereseti lehetőséggel SZERELŐ pozícióba munkatársakat 3 MŰSZAKOS munkarendben.
Feladatok
Gyártás folyamatosságának biztosítása.
Gyártósoron/szalagon történő szerelési tevékenység elvégzése.
Termékek válogatásában és szétszerelésében való részvétel.
Készáru csomagolás, anyagok előkészítése.
Ellenőrzési előírások betartása, a szükséges dokumentáció vezetése.
A hibás alkatrészre vonatkozó munkautasításban foglaltak betartása.
Hiba, eltérés esetén az eljárási utasítások mentén a szükséges intézkedések elvégzése.
Munkahelyi rend és tisztaság fenntartásában való aktív együttműködés és felelősségvállalás.
Elvárások
Minimum 8 általános iskolai végzettség
Alapszintű számítógépkezelői ismeret
Önálló munkavégzés képessége, precizitás
3 műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk
Kiemelkedő alapbér
Túlóralehetőség
Műszak- és túlórapótlék
13. havi fizetés
Cafeteria 37.500.-Ft/hó
Jelenléti bónusz, teljesítménybónusz, lojalitás bónusz
Ingyenes céges buszjáratok több mint 40 településről
Hosszútávú munkalehetőség
Modern munkakörnyezet
Munkavégzés helye
Szombathely