Szakgondozó/Ápoló

Cvonline. hu ügyfél - Zalaapáti
új ajánlat (28/04/2024)

munkaköri leírás

Zalaapáti környéki faluba keresünk erős demenciával küzdő és cukorbeteg személyek (70 és 73 év) mellé fix napi
4-6 órás szakgondozót, ápolót.
Kezdeti időszakban 4 órás munkavégzést szeretnénk kérni, mely az idő múlásával és a munka jellegét tekintve tovább növekedhet és mindenképpen hosszútávú elköteleződést igényel.
A napi ingázás miatt elsősorban Zalaapáti 40 km sugarú körzetéből.
Feladatok:

Az otthonukban élő idősek szükségleteit kielégítő gondozási tevékenységek ellátása
Mindennapi higiéné biztosítása, lakókörnyezet rendbetétele
Mindennapi ápolási teendők, gyógyszerelés
Szakápolási teendők
Elvárások:

Min. 3 év demens betegekkel szerzett tapasztalat
Empátia, türelem, kedvesség, tolerancia
Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
Rugalmasság, terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés
Ápolt megjelenés
Büntetlen előélet
Referencia
Előny:

Kórházban, idősotthonban szerzett tapasztalat
Amit nyújtunk:
Hosszú távú fix munka
A kórházit jelentősen meghaladó, versenyképes díjazás
Utazási hozzájárulás
Fizetés megállapodás alapján
Kezdés megegyezés alapján azonnal.
a "
gombra kattintva bemutatkozással, önéletrajzzal és referenciával várjuk. A jelentkezéseket előre is köszönjük!