Ápoló- Gondozó

Szociális és gyermekvédelmi főigazgatóság - Budapest
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

- elvégzi az ellátottakkal kapcsolatos ápolási, gondozási feladatokat,- elvégzi az intézményben felmerülő szakápolási feladatokat- távollétükben helyettesíti az osztályvezető ápolókat- vezeti az egészségégügyi ellátással kapcsolatos dokumentációt- koordinálja és megszervezi a lakóotthonok egészségügyi ellátását- kapcsolatot tart az orvosokkal, hozzátartozókkal, az ápolási csoport tagjaivalAz ellátottak fizikai-, mentális, pszichés állapotához, életkorához, ápolási-gondozási, egészségügyi szükségleteihez, önellátási szintjéhez igazított, differenciált ápolás-gondozás, szakápolás foglalkoztatás biztosítása, amelynek során az igénybe vevő szociális, testi és szellemi állapotának megfelelő egyéni bánásmódban való részesítése keretében a hiányzó, vagy csak a korlátozottan meglévő testi-szellemi funkcióinak helyreállítása és szinten tartása.A pszichiátriai betegek otthonának feladata a lakhatásról való gondoskodás 24 órás felügyelet mellett, az ápolási, gondozási, szakápolási feladatok ellátása, a napi ötszöri étkeztetés, valamint az orvos javaslatára diéta, gyakoribb étkeztetés biztosítása, a ruházattal és textíliával való ellátás, a tisztálkodáshoz szükséges anyagok, eszközök szükség szerinti biztosítása.Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőfolyamatos munkarend, munkaidő keretben, 12 órás műszakokkalbérezés a közalkalmazotti bértábla alapján, valamint a 257/2000. XII.26. Korm. rendelet szerinti szociális ágazati pótlék, egészségügyi kiegészítő pótlék, munkahelyi pótlék,egészségügyi pótlék egészségügyi végzettség eseténvidékről bejáró munkavállalóknak utazási költségtérítésazonnali kezdésjó munkahelyi légkörMunkavégzés helyei:
Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét, Szent László város 1. vagy,Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye Kaskantyú, III. körzet 1.Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye Kék Duna Otthon Solt Solt, Toldi Miklós utca 1. vagy,Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye Kiskunhalas, Kőrösi út 16.Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény, Napfény Otthon, Bács-Kiskun Vármegye 6455 Katymár, Sándortanyák 20.Platánliget Integrált Szociális Intézmény Baranya Vármegye 7754 Bóly, Hősök tere 5.Dél-Zselic Integrált Szociális Intézmény Baranya VármegyeEzüsthárs Otthon, 7932 Mozsgó, Mátyás király u.1.Boróka Otthon Helesfa, Nádassy telep 90.Kristály Szociális Intézmény Békés Vármegye 5516 Körösladány Nagy Márton u. 2.Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság Csongrád-Csanád Vármegyében található szociális intézményei 6600 Szentes, Bereklapos utca 1/a.;
6760 Kistelek, Kossuth utca 41.;
6800 Hódmezővásárhely, Klauzál utca 185/A.;
6723 Szeged, Agyagos utca 45.,Korona Integrált Szociális Intézmény Komárom-Esztergom Vármegye 2509 Esztergom, Dr. Niedermann Gyula utca 1., Szent György Otthon Tarján 2831 Tarján, Petőfi Sándor utca 16.,Szent Rita Otthon Esztergom 2500 Esztergom, Dessewffy Arisztid utca 22.,Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság, Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kirendeltség,Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság, Budapest és Pest Vármegye,Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság Somogy vármegyei intézményei Kéthely,Rózsakert Integrált Szociális Intézmény Vas Vármegye 9632 Sajtoskál, Rákóczi u.1.Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság, Galagonya Integrált Szociális Intézmény Tolna Vármegye,Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság Zala vármegyei intézményeibe,Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság Heves vármegyei intézményébe 3300 Eger, Kossuth Lajos u. 9.Tiszaág Integrált Szociális Intézmény Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye Gólyafészek Otthon Karcag 5300 Karcag, Zöldfa u. 48.Tiszaág Integrált Szociális Intézmény Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye Tóparti Otthon-Tiszabura 5235 Tiszabura-Pusztataskony. Szapáry Gyula utca 1.Tiszaág Integrált Szociális Intézmény Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye Azúr Ház Támogatott Lakhatás-Dévaványa 5510 Dévaványa, Virágutca 1.Szakirányú képesítés:
Ápoló, gyakorló ápoló,felnőtt szakápoló,geriátriai szakápoló,szociális gondozó és ápoló,általános ápoló és asszisztens,demencia gondozó,szociális szakgondozó,Büntetlen előélet, figyelemmel a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény Kjt. 20. § 2 bekezdésben foglaltakraNem áll a Kjt. 20. § 2 bekezdés d pontja szerinti büntetőeljárás hatálya alattCselekvőképességMagyar állampolgárság vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személyaz 1/2000. I.7. SzCsM rendelet 3. számú mellékletében az ápoló munkakör betöltésére előírt szakképesítések valamelyike.Emelt szintű szakképesítés, ápolás, illetve gondozás területén szerzett tapasztalat.