Gondozó Püspökladány

Baptista tevékeny szeretet misszió - Hajdú-Bihar
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Olyan ember illik a csapatunkba, aki hétköznaponként napi 4, 6 vagy 8 órában szívesen látogatja meg az idős és a gondozásra szoruló embereket, annak érdekében, hogy segítséget nyújtson Nekik a legkülönfélébb ápolási és gondozási tevékenységek ellátásban. Tudsz Nekik segíteni például a bevásárlásban, a gyógyszerek beszerzésében, a takarításban, a tisztálkodásban, a ház körüli teendőkben és a hivatalos jellegű ügyintézésben is. Természetesen ez csak néhány azok közül a feladatok közül, amelyekkel találkozhatsz.A fizetésed a közalkalmazotti bértáblán alapszik, ami alapbérből bruttó 326 000 Ft és ágazati pótlékból tevődik össze. Megbecsülést, folyamatos visszacsatolást biztosítunk a számodra, illetve továbbképzéseken való részvételedet is finanszírozzuk. Hogyha napi szinten utaznod kell hozzánk, akkor abban is költségtérítéssel támogatunk. A napi feladataid ellátásához szükséges munkaeszközökről is gondoskodunk.Hogyha nyitott, másokhoz könnyen alkalmazkodó, rugalmas, kedves személyiségnek érzed magad, aki képes az önálló munkavégzésre és igénye van a további szakmai fejlődésre, illetve lehetőleg már rendelkezik szakmai tapasztalattal az idős emberek gondozásában, valamint ellátásában, akkor pontosan Te vagy a mi emberünk.Rendelkezned kell az 1/2000 SzCsM rendeletben meghatározott szakképesítéssel vagy ilyen végzettséget adó, folyamatban lévő tanulmánnyal. Ezek közül néhányat itt is felsorolunk a könnyebb tájékozódás érdekében:
szociális gondozó és ápolói / szociális szakgondozói / ápolói / gyakorló ápolói / mentőápolói szakképzettség.Olyan munkatársat, aki empatikus, türelmes, megbízható és nem riad vissza a más emberekért való felelősségvállalástól sem.Egy nagyon jó csapat részese lehetsz. Számítunk az ötleteidre, a kreativitásodra. Rászánjuk az időt, hogy mindent megtanítsunk Neked, amit csak tudunk. Képzések révén mi is biztosítjuk számodra, hogy a fejlődés ajtaja mindig nyitva álljon előtted. Hogyha kedveled az idősebb emberek közelségét és szeretsz emberekkel beszélgetni, akkor pontosan Rád szabták ezt a munkát!