Stratégiai Elemző

Erste bank hungary zrt. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Alakítani a Bank jövőjét, részt venni a banki, üzletági és szegmens stratégiák kidolgozásában;
Támogatni a Bank kiemelt stratégiai jelentőségű projektjeit például akvizíciók, üzletfejlesztés, AI transzformáció;
Megérteni és alakítani a Bank és a bankszektor működését;
Folyamatosan és közvetlenül együttműködni a Bank legfelsőbb vezetésével, legyen szó döntéstámogatásról vagy szakmai asszisztenciáról;
Egy hazai nagybank megismerésére, teljes áttekintésére;
Kooperatív, megalapozott szaktudású, profi csapattal együtt dolgozni;
Kapcsolatot tartania társosztályok szakértőivel és rendszeresen megosztani a legjobb gyakorlatokat, módszereket;
Fejlődési és továbblépési lehetőségekre.Beleláthatsz, hogyan is működik egy bank a mindennapi gyakorlatban és részletesen is megismerheted szervezetét, termékeit, illetve folyamatait;
Változatos, magas szintű problémákon dolgozhatsz együtt a Bank felső vezetésével, ami a tanulás és tapasztalatszerzés mellett vizibilitást is jelent;
Lehetőséged lesz azönálló, felelősségteljes munkára, mely folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget biztosít;
A vizibilitásnak ésa sokoldalú szakmai fejlődésnek köszönhetően remek előrelépési lehetőségek nyílnak meg előtted;
Rendkívül sokoldalúés kreatív munkakörben dolgozhatsz;
Profi és jó hangulatú csapat tagja lehetsz;
Aktív társadalmi felelősségvállalási programjainkon keresztül megtapasztalhatod a közösség erejét és átélheted a segítségnyújtás örömét.Felsőfokú közgazdasági szakirányú végzettséggel rendelkezel;
3-5 év stratégiai területen szerzett tapasztalatod van;
Tárgyalási szintű az angol nyelvtudásod;
Jó analitikus, szintetizáló készség és strukturált gondolkodás jellemez;
Jó prezentációs és kommunikációs készséggel rendelkezel;
Nyitott, proaktív személyiségű vagy, csapatjátékos attitűd jellemez;
Üzleti szemlélettelrendelkezel;
Képes vagy önálló munkavégzésre;
Terhelhetőség jellemez, pontos és precíz a munkavégzésed.
ELŐNYT JELENT:
Tanácsadó cégnél vagy vezető nagyvállalat stratégiai területén megszerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel.