Junior Stratégiai Elemző

Visit hungary nonprofit zrt. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Turisztikai kutatási stratégia előkészítésében való részvétel;
Szakmai kutatási feladatok, az információszerzés, -gyűjtés és -feldolgozás rendjének kidolgozása;
Kutatások, elemzések, prognózisok készítése, ezek eredményeiből rendszeres riportok, illetve egyedi kutatási jelentések készítése;
Statisztikák és a kutatási eredmények rendszerezése, az eredmények alapján piacelemzések, előrejelzések készítése.Folyamatos szakmai fejlődés;
Versenyképes jövedelem;
Céges laptop, telefon, mobilinternet;
Cafeteria juttatás;
All You Can Move sportbérlet;
Belföldi turisztikai kedvezmények;
Kulturális eseményekre szóló kedvezmények és belépőjegyek;
Kedvezményes egészségügyi szűrések;
Képzési támogatás;
Gyümölcsnap.Munkavégzés helye:
1027 Budapest, Kacsa utca 15-23.Szakmai követelmények:
Felsőfokú közgazdasági végzettség BA/MA;
Alapos makroökonómiai ésökonometriai ismeretek;
Érdeklődés makrogazdasági és gazdaságpolitikai kérdések iránt.Személyes követelmények:
Kezdeményezőkészség és jó együttműködési készség;
Jó analitikus készség, strukturált és pragmatikus gondolkodás;
Pontos, precíz, megbízható munkavégzés;
Nagyfokú önállóság, magabiztosság;
Képesség csapatban történő együttműködésre;
Jó terhelhetőség.1-3 év kutatási területen szerzett releváns tapasztalat.