Stratégiai Beszerző

Trenkwalder kft - Pécs
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Beszállító menedzsment úgy, mint beszállítók felkutatása, kiválasztása, kvalifikálása, értékelése.
Saját felelősségi körbe tartozó beszállítók folyamatos fejlesztése a beszállítói minőségbiztosítással (SCQM) együttműködve.
Aktív részvétel az anyavállalat adott árucsoportért felelős nemzetközi csapatában és az árucsoportra meghatározott stratégiai célok megvalósításában
Beszállítói stratégiák kidolgozása és implementálása a kijelölt felelősségi területen.
Saját felelősségi körbe tartozó beszállítókkal kapcsolatos rizikómenedzsment.
Piackutatások lefolytatása, ajánlatkérések, ajánlatok elemzése és kiértékelése.
Ártárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések.
Felelősségi kört érintő projektek szakmai támogatása.
Az operatív beszerzők támogatása szakmai kérdésekben és eszkalációs fórumként beszállító specifikus kérdésekben.
Anyaggazdálkodás támogatása, hogy minimális készlet mellett biztosítható legyen a magas fokú szállítási biztonság.
A feladathoz tartozó rendszeradatok folyamatos karbantartása.
Elvárások / Requirements
Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség, vagy 5 év releváns szakmai tapasztalat
Magabiztos angol és/vagy német nyelvismeret
MS Office és SAP ismeretek
Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség;
magas fokú rugalmasság és önállóság, rendszerben való gondolkodás, csapatmunka
Műszaki rajz olvasási ismeretek
Amit nyújtunk / Benefits
Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások
SZÉP kártya
Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
Modern munkakörnyezet és home office lehetőség
Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
3% alatti munkavállalói fluktuáció és nemek közötti bérszakadék
Nyelvi képzések
Vállalati rendezvények