Stratégiai Beszerző

Mol-lub kft. - Almásfüzitő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Stratégiai beszerző
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Almásfüzitő
A MUNKAKÖR CÉLJA
A MOL-LUB Kft számára szükséges direkt és indirekt anyagok, szolgáltatások, vásárolt késztermékek stratégiai beszerzése, szerződések kötése, magas színvonalú beszerzési piackutatás végzése, a gazdaságilag és műszakilag legoptimálisabb beszállítók kiválasztása, alkalmazása.
FŐ FELELŐSSÉGEK ÉS FELADATOK
A beszerzési tevékenységhez kapcsolódó tender eljárásokat, ajánlatkéréseket koordinálása, az általa kezelt beszerzési témakörök E2E beszerzési folyamatok és a kapcsolódó folyamatok menedzsmentje,
Beszerzési piackutatás, a potenciális beszállítói kör folyamatos bővítése és a naprakész piaci trendek nyomon követése,
Átfogó vezetői döntéselőkészítő anyagokat készítése, a vállalati stratégiai beszerzési döntések meghozatalának támogatása,
Szerződéskötési és komplex szerződés menedzsment feladatok ellátása a hozzá tartozó anyagkörök vonatkozásában,
Külső és belső stakeholder management, különös tekintettel az operatív beszerzőkkel és az ellátási lánc menedzsment tagjaival folytatott közös munkára,
Beszállítókkal, valamint a hozzá tartozó anyagkörrel kapcsolatos kimutatásokat, riportokat készítése és folyamatos fejlesztése.
ELVÁRÁSOK:
Felsőfokú (Bsc/ Msc) szakirányú végzettség,
Minimum 5 év beszerzői tapasztalat,
Angol haladó írásbeli és szóbeli nyelvtudás,
Szerződéskötési és tárgyalási gyakorlat,
Alapos piaci, áru és forgalmi ismeretek,
Magabiztos MS Office ismeretek,
Folyamatszemlélet, precizitás és csapatmunka.
ELŐNY:
Project management és beruházások kezelésével kapcsolatos beszerzési feladatok ellátása,
SAP ismeret.
AMIT KÍNÁLUNK:
Cafeteria – bruttó 800000 Ft/év,
Medicover egészségbiztosítás,
IPhone, Laptop,
Korlátlan telefon csomag (egymás között családtagokkal is),
Éves teljesítmény bónusz opció 10%,
Bejárás támogatás,
Egyedülálló szakmai csapatban dolgozhatsz közös és önálló feladatokon,
Folyamatos fejlődés lehetősége belsős képzések által (szakmai továbbképzések, személyiségfejlesztő tréningek, mentoring &
coaching, nyelvtanulás).