Stratégiai Beszerző

Hübner-h gumi- és műanyagipari kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

A tavaly 25 éves jubileumát ünneplő, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjárórendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.
Stratégiai beszerző
Feladatai:
Új beszállítók felkutatása, felvétele a meglévő portfólióba
A beszállítók versenyeztetése, ártárgyalások lebonyolítása
Kimutatások, költséganalízis készítése, az éves budget-előkészítés támogatása
Kapcsolattartás az anyavállalat stratégiai beszerzőivel, velük a közös stratégia kialakítása
A nyíregyházi telephely beszerzési csapat munkájának támogatása
A meglévő beszállítók fejlesztése
Árváltozások kezelése, alapanyagok piaci árának, illetve változásának nyomon követése, piackutatás
Elvárások:
Felsőfokú gazdasági vagy mérnöki végzettség.
Min. 3-5 év beszerzési munkaterületen, ideális esetben termelővállalatnál szerzett nemzetközi tapasztalat
A beszerzési folyamatok, tárgyalástechnikák ismerete
Nagyon jó kommunikációs készség
Megfelelő kiállás, empátia, hozzáértés, magabiztos megjelenés
Jó piacismeret, valamint a beszerzési stratégiák és koncepciók megfelelő tudása
Független, analitikus és strukturált munkavégzés
Jó interkulturális kompetencia
Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban, a német nyelv ismerete előnyt jelent
Magabiztos MS Office, SAP ismeret
Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
Széleskörű juttatási rendszer
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.
Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója a
Https:
//www.Hubner-group.Com/en/adatkezelesi-tajekoztato-palyazoknak-huebner/ webhelyen elérhető.