Stratégiai Beszerző

Randstad hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Debreceni multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk Stratégiai beszerző kollégát!
Meghatározott portfólió beszerzési folyamatainak önálló menedzselése
Anyagellátás biztosítása a gyártás számára, együttműködve az operatív beszerzéssel, eszkalációk kezelése
Aktív közreműködés a beszerzési stratégia kialakításában, beszerzési folyamatok optimalizálása, fejlesztése
Ajánlatkérések készítése, ajánlatok értékelése, szerződések menedzselése
Megtakarítási célok elérése, javaslattétel megtakarítási potenciálokra
Beszállítói kör optimalizálása, beszállítók minősítése és fejlesztése
Beszállítók látogatása, auditokon való részvétel
Vállalatirányítási rendszerek adatainak karbantartása, adattisztaság biztosítása
Kapcsolattartás társosztályokkal, beszállítókkal
Projektekben való aktív részvétel, beszerzéshez kapcsolódó projektek vezetése
Riportok, statisztikák készítése
Elvárások / Requirements
Releváns beszerzői tapasztalat (min. 2-3 év gyártó vállalatnál)
Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség, gépészmérnök előny
Műszaki rajzolvasási készség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
SAP ismerete és magabiztos használata előny
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, rugalmasság, analitikus gondolkodásmód, kreativitás
Amit nyújtunk / Benefits
Alapbéren felül számos egyéb bérelem a juttatási csomagon belül:
Cafeteria
Bónuszlehetőségek
Bejárás támogatása
Home office lehetőség
Képzések, tréningek támogatása
Egészségügyi szűrőbusz, sportolási lehetőségek, szemüveg támogatás, születésnapi, nőnapi és karácsonyi ajándékok