Stratégiai Beszerző

Hungast management kft. - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Az alábbi feladatellátásokra keressük leendő munkatársunkat:
Beszerzési igények ellenőrzésére, nyomon követésére,ajánlatkérések és tenderfelhívások elkészítésére, megküldésére – az ajánlatok kiértékelésére, majd a beszerzési szabályzatunk szerinti jóváhagyásának folyamatára,új beszerzési források felkutatása,szoros együttműködés a társterületekkel,szerződésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátására,döntéselőkészítő anyagok, információk összeállítása,beszerzési tenderek, aukciók lebonyolítása az általunk használt Fluenta felületen.A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy..Rendelkezz felsőfokú végzettséggel,legyen tapasztalatod és ismereted MS Office Excel, Word alkalmazások terén,kiváló kommunikációs készséggel rendelkezz, szóban és írásban egyaránt,erősséged legyen a priorizálás, szabálykövetés és proaktivitás,rendelkezz már hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal,szeresd az irodai környezetet, munkavégzést.Nem elvárás, de előny, ha rendelkezel..Vállalatirányítási rendszerekben való tapasztalattal, gyakorlattal,olyan készséggel, hogy képes legyél a komplex folyamatok önálló és csapatban történő megoldására is.