Stratégiai Beszerző

B. braun ssc hungary kft. - Heves Megye
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Termék és szolgáltatási szerződések előkészítéseA Corporate Procurement által meghatározott irányelvek, új folyamatok implementálásaKapcsolattartás a Corporate Procurementtel és külső partnerekkelBeszállítói projektekben, auditokon való aktív részvételOperatív beszerzés támogatásaKapcsolattartás közvetlenül a beszállítókkal, együttműködés a társosztályokkalSzállítói minőségi megállapodásokban való közreműködésA beszerzendő anyagokkal, szolgáltatásokkal kapcsolatos elvárások, specifikációk kommunikálása a beszállítók feléKöltségelemzések készítése, Ártükrök, Megtakarítási potenciálok feltárásaBeszerzési eredmények dokumentálása, megtakarítási projektekben való részvételTenderek kiírása, ajánlatok bekérése és értékeléseDöntés előkészítő anyagok készítéseÁrajánlatok bekérése és értékeléseVersenyképes fizetés és juttatásokProaktív csapatStabil, támogató vállalati háttérNégyszeres AON legjobb munkahelySzakmai továbbképzési lehetőségekFelsőfokú végzettség előnyt jelent a közgazdasági, logisztikai vagy mérnöki területen szerzett diploma3-5 év beszerző/ beszállítói partnerkapcsolati tapasztalat nemzetközi gyártó cégnélTárgyalási szintű angol nyelvtudásHatározott fellépés és erős kommunikációs készségProblémamegoldó gondolkodásTulajdonosi- és projekt szemléletFelhasználó szintű számítógépes ismeretek, SAP vállalatirányítási rendszer gyakorlat