Stratégiai Beszerző

Stanley electric hungary kft. - Heves Megye
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Új beszerzési források felkutatása. Árajánlatok kérése, kiértékelése, döntéselőkészítés. Új termék bevezetésében való aktív közreműködés. Kapcsolattartás a beszállítókkal magyar, európai, japán, és a társosztályokkal. Alapanyag, alkatrész és beszállító váltásokhoz kapcsolódó folyamatok aktív támogatása. Költségcsökkentési ötletek kidolgozása/megvalósításaJelentések készítése. BOM listák kezelése. Anyaglista rendszerben történő létrehozása, karbantartásaBeszerzési törzsadatok karbantartásaKapcsolódó dokumentáció pontos adminisztrálása, rendszerezéseOperatív beszerzési folyamatok támogatása. Hosszú távú előrejelzések készítéseKésztermékek, beszerzett alkatrészek csomagolásának kialakítása, menedzseléseSzakmai kihívást jelentő, változatos munkakörDinamikus csapatVersenyképes jövedelem, egyéb juttatási csomag cafeteriaAktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántKözépfokú végzettség felsőfokú előnyFelhasználói szintű számítógépes ismeretJó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képességHasonló területen szerzett munkahelyi tapasztalat autóipari előnyIMDS ismeretHaladó szintű MS Excel felhasználói ismeretSAP ismeret