Stratégiai Beszerző

Trenkwalder kft - Egri Járás
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Folyamatos kapcsolattartás a már meglévő beszállítóinkkal
A nemzetközi beszállítói portfólió stratégiai fejlesztése
A beszerzési folyamat biztosítása (piacelemzés, pályáztatás, szerződések)
Szerződés- és ártárgyalások a beszállítókkal
Multifunkcionális csapatok vezetése a beszállítói minőségbiztosítás és az operatív beszerzéssel együtt a beszállítói teljesítmény fejlesztése érdekében
Beszállítói transzfer projektek támogatása
A beszerzési folyamatok és eszközök folyamatos optimalizálása a stratégiai beszerzési osztályon
A beszerzési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése, a vállalatirányítási rendszerünkben
Új és már futó projektekben való aktív részvétel
Elvárások / Requirements
Minimum 3-4 év releváns, stratégiai beszerzési tapasztalat
Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
SAP és Excel ismeret, tapasztalat
Rövidebb kiküldetések vállalása
Amit nyújtunk / Benefits
Munka-magánélet egyensúlyának támogatása
Magas összegű Cafeteria juttatás havi szinten
Éves bónusz
Dolgozói programok, nyereményjátékok és ajándékcsomagok