Smt Technikus

Datalogic hungary kft. - Balatonboglár
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

A felelősségi körébe tartozó gyártósorok folyamatos működésének a biztosításaBeültető programok készítése, ellenőrzése, módosításaSPI/ AOI programok ellenőrzése szükség esetén módosításaSetup-ok összehangolásaSorok teljesítményének javítása állásidő csökkentésA gyártósorok, berendezések és eszközök gyártásra alkalmas állapotának a fenntartásaA gyártósorok, berendezések és eszközök rendszeres karbantartása feladatkörének megfelelőenA műszaki problémák kezelése az mérnökséggel együttműködésbenÚj termékek bevezetésének a műszaki támogatásaAlkatrészek minőségi, vagy mennyiségi reklamációjával kapcsolatos kivizsgálásában való részvételA termelésben dolgozó munkatársak oktatása és támogatásaA hibakeresésben és problémamegoldásban való aktív részvétel termékekre és folyamatokraA termékhibák és vevői reklamációk elemzése kapcsán együttműködés a Quality részleggelVersenyképes jövedelemCafeteria bruttó 292. 332 Ft éves kerettelÉves szinten bruttó 188. 400 Ft célzott egészségpénztári hozzájárulásKockázati élet és baleset biztosításBejárási költségtérítés bruttó 45 Ft/km saját gépkocsi használat esetén vidékről történő bejárás esetén, ebből 30 Ft nettó és 15 Ft bruttó összegű hozzájárulásCéges buszjáratModern munkakörnyezet, zöldmezős beruházás keretében épült infrastruktúra vár TégedNyitott és befogadó kultúra jellemez bennünketBiztos, nemzetközi háttér áll mögöttünkKözépfokú iskolai végzettségReleváns környezetben szerzett minimum 3 éves tapasztalatAlap szintű számítógépes és MS Office ismeretekMűszaki érzékTürelem, kézügyesség, pontosság, fegyelemAngol nyelvismeret előnySAP ismerete előny