Javító Technikus Smt

Alpine európai elektronikai ipari kft. - Biatorbágy
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

SMT gyártás során hibával legyártott panelek javításaAnalízishez szükséges alkatrész cserék végrehajtásaAlkatrész igények könyveléseJavító berendezések paramétereinek napi mérése, mérési adatok dokumentálásaJavítási tevékenység során keletkező selejt termékek elkülönítése, dokumentálása, javítási statisztika készítéseSikeres analízis elősegítése érdekében együttműködés a végösszeszerelő Final terület mérnökségévelJavítási szükségletek monitorozása, utánpótlás biztosításaJavítási technológiák fejlődésének nyomon követéseminden hónapban a SZÉP kártyádra utaljuk a cafetéria összegéta kantinunkban melegétkezési lehetőséget kínálunkingyenes buszjárattal biztosítjuk a be- és hazajutásodat, vagy anyagilag támogatjuk a bejárásodatbiztosítjuk a munkaruhádat és a munkavédelmi cipődetingyenes egészségügyi szűrővizsgálatokon vehetsz részttámogatjuk, hogy meg tudd őrizni a kondidTöbbműszakos / 3 műszakos munkarend vállalásaSzakmai tapasztalat gyártó termelő vállaltnálFelhasználói szintű számítógépes ismeretekJó kommunikációPrecíz munkavégzésProblémamegoldó és konfliktuskezelő képességKözépfokú műszaki végzettségAngol nyelvtudás