Smt Területvezető

Datalogic hungary kft. - Balatonboglár
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

SMT technikusok és operátorok munkájának koordinálásaSMT termelési terv végrehajtásaStratégia és oktatások rövid- és hosszútávú meghatározása az SMT területreErőforrások menedzseléseKülső és belső beszállítók munkájának menedzseléseFolyamatos fejlesztés fenntartásaKarbantartási terv felülvizsgálata, megvalósításaA termékhibák és vevői reklamációk elemzése kapcsán együttműködés a Quality részleggelPontos és hatékony anyagáramlás megszervezése és felügyelete az SMT üzembenGyártási tervek végrehajtásaOEE tervezett szinten tartása, eltérés esetén akciók kidolgozása, megvalósításaÚj dolgozók felvételeÉves fejlesztési terv meghatározásaTermelési eredmények riportálásaRészvétel az éves költségvetés és beruházások megtervezésében. SMT területen a szabványoknak megfelelőVersenyképes jövedelemCafeteria bruttó 682. 104Ft éves kerettelÉves szinten bruttó 188. 400 Ft célzott egészségpénztári hozzájárulásKockázati élet és baleset biztosításBejárási költségtérítés bruttó 45 Ft/km saját gépkocsi használat esetén vidékről történő bejárás esetén, ebből 30 Ft nettó és 15 Ft bruttó összegű hozzájárulásModern munkakörnyezet, zöldmezős beruházás keretében épült infrastruktúra vár TégedNyitott és befogadó kultúra jellemez bennünketBiztos, nemzetközi háttér áll mögöttünkFelsőfokú végzettségSMT gyártásban szerzett minimum 5 éves tapasztalatÖnálló, proaktív és konstruktív munkavégzésMagabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudásFelhasználói szintű Microsoft Office ismeretVezetői tapasztalatSAP ismeret előny