Senior Controller

Knorr-bremse - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Ezek lesznek a feladataid:
Aktív részvétel a havi és éves zárásokban IFRSTerv/tény költségelemzések készítése, eltérések magyarázataÉves pénzügyi tervezési folyamatban való részvételRendszeres, valamint ad-hoc riportok készítése, elemzése a helyi vezetés, illetve a német központ részéreRendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi anyavállalattalKönyvvizsgálatokon való aktív közreműködésBelső auditokban való aktív részvételAmik szükségesek a feladataid ellátásához:
Szakirányú gazdasági felsőfokú végzettségMS Excel program kiváló ismereteLegalább 5 év azonos munkakörben kontrolling szerzett tapasztalatSAP felhasználói szintű ismerete FI, CO, MMKözépfokú angol nyelvtudás írásban és szóbanAnalitikus gondolkodásmód, precíz, pontos munkavégzésÖnálló munkavégzésre való képességMég nagyobb esélyed van, ha:
Mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezelGyártó cégnél szereztél tapasztalatotDolgoztál már multinacionális környezetbenNémet nyelvtudásMiért válassz minket? * Rugalmas munkaidővel és heti 3 nap home office lehetőséggel támogatjuk a munka-magánélet egyensúlyát* Az alapbéren felül 13. havi fizetés, Cafeteria és még számtalan juttatás vár, nézd meg róla videónkat:
* Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaidő alatt elérhető* Támogatjuk a házon belüli előrelépésed, mert a karrieredet nem fékezzük vasúti fékeket gyártunk !* A vasútiparban nagy múltnak örvendő, stabil vállalat vagyunk* Az első három hónapban részletes betanulási programmal segítjük beilleszkedésed* Támogatjuk az egészséges életmódot, csatlakozhatsz sportegyesületünkhöz, kedvezményesen úszhatsz a kerületi uszodában, valamint örömmel várunk céges konditermünkben is* Számíthatsz csapatépítő programokra, hogy ne minden csak a munkáról szóljon