Medior/Senior Controller

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Szeretnél magas színvonalú, komplex munkát végezni egy profi, dinamikus csapat tagjaként? Fontos érték számodra a környezetvédelem és részt vennél Magyarország hulladékgazdálkodásának átalakításában?Ha igen, ez a lehetőség Neked szól!
Csatlakozz partnerünkhöz Kontrollerként, ahol széleskörű ismeretekre tehetsz szert! Partnerünk Medior és Senior tapasztalattal rendelkező motivált jelöltekre is nyitott!
Üzleti területek stratégiai, üzleti terveinek, előrejelzéseinek elkészítése
Havi zárásokban való részvétel
Rendszeres és ad hoc riportálás
Pénzügyi tervek készítése és prezentálása a vezetőség felé
Elemzések készítése a külső és belső megrendelők igényei szerint
Üzleti projektek támogatása az elemzések és döntéselőkészítő anyagok elkészítésével
Az adott üzleti területhez tartozó beruházási projektek pénzügyi követése
Különböző projekteken való részvétel
Folyamatok fejlesztésének, riportok digitalizációjának támogatása
Havi könyvelések ellenőrzése
Elvárások / Requirements
Felsőfokú végzettség pénzügyi vagy közgazdasági területen
3 év kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
Rendszer- és folyamat központú szemléletmód
Kiemelkedő analitikai és problémamegoldó képesség
Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
Amit nyújtunk / Benefits
Home office lehetőség
10%-os éves bónusz
Céges laptop &
telefon
Egészségbiztosítás
Fejlődési lehetőség külső és belső tréningeken keresztül